Esitlus laaditakse üles. Palun oodake

Esitlus laaditakse üles. Palun oodake

Maailma pildid - koomiksite töötuba.

Seotud esitlused


Teema esitlus: "Maailma pildid - koomiksite töötuba."— Esitluse väljavõte:

1 Maailma pildid - koomiksite töötuba

2 - koomiksite töötoa plaan
Maailma pildid - koomiksite töötoa plaan Töö kaardiga Pildiesitlus Koomiksid Aafrikast Oma koomiksi joonistamine Koomiksite lugemine koos

3 Märgi kaardile Millisest riigist on sinu mobiiltelefon pärit?
Kust on pärit riided sinu seljas?

4 Koomiksid Aafrikast Kas saad aru koomiksi keelest?
Millisest riigist koomiks võiks olla pärit? Kuhu tasuks selliseid koomikseid üles panna?

5 Turul haiseb Siin on nii räpane, et toit, mida müüme, lõhnab ka halvasti. Kliendid viskavad prügi maha. Kolime kusagile mujale ja lahkume siit. Ei, koristame turuplatsi! Kõik osalevad turu puhastamisel. Nüüd turg on puhas!

6 Malaaria vältimine Tõuse, lähme põllule!
Ei saa, olen haige. Mul on malaaria sümptomid, lähen haiglasse. Tere päevast, arst. Mul on palavik ja peavalu. Arvan, et mul on malaaria. Võid kaitsta ennast malaaria vastu kasutades öösel sääsevõrku ja hoides kodu puhtana. Nüüd, kui kasutan võrku, pole mul rohkem riski haigestuda malaariasse.

7 Õigus elukutset õppida
Ema, mind visati koolist välja kuna mul pole kriiditahvlit. Poeg, armastan sind väga, aga ei tea kuidas saan sind aidata. Tere päevast. Mind visati koolist välja, kas saan liituda teie ühinguga? Muidugi! Ja kui tahad, võime sulle õpetada ameti. Mõõda väga hoolikalt! Ah! Loodan, et mul on kunagi oma ettevõte. Pärast koolitust. Siin sinu koolitustõend. Aitäh. Nüüd avan oma õmblusateljee.

8 Tüdrukud ja kool Ema, tahan kooli minna.
Olen proovinud rääkida asjast isaga. Nana võib minna kooli, aga ta peab riietuma meie traditsioonide järgi. Suur aitäh, Nana saab väga rõõmsaks! Kool hakkab järgmine nädal. Ma proovin ka oma vanematelt kooli minekuks luba saada.

9 Kontrollimatud tulekahjud
Kasvuperiood on alanud. Tõsi. Me peame metsa põletama, et saaksime maad seemnete külvamiseks. Nüüd on parim kasvuperiood. Sel korral põletame selle suure maa-ala. Siin on liiga palju muru. Alustame siit. Hei! Lõpetage! Metsa põletamine on tänapäeval keelatud. Metsatulekahjud hävitavad maa ja majad võivad ka süttida. Meie peame ka teistele rääkima, et maad ei tohi rohkem põletada.

10 Naised ja maaomandiseadus 1999
Maahärra, siin on minu taotlus oma talupidamise arendamiseks. Aga teie olete ju naine! Kas olete näinud naist, kes maad omab? Hei! Kas olete kuulnud naiste õigustest uues maaomandiseaduses? Räägi meile! Mida meie peame tegema?! Nüüd on minul kõik hästi! Uus maaomandiseadus andis naistele õiguse maad omada.

11 Õigus puhkusele Töötajad kurdavad.
Tööandja ei anna meile kunagi puhkepäevi. Tõsi. Peame lahenduse leidma. Proovime minna rääkima asjast lapstöötajate ühingusse. See on siin. Hiljem büroos. Mis on teie probleem? Selge, tegeleme juhtumiga. Asi selge, tulevikus nad saavad puhkepäevi. Aitäh. Elagu puhkepäevad! Võime teha midagi toredat.

12 Mida muud võib koomiksis käsitletud probleemi lahendamiseks teha?
Koomiksi probleem puduutab paljusid inimesi. Mida inimesed selles riigis või meie Eestis võiksime teha olukorra parandamiseks? Kui probleemi lahendus nõuab raha, siis kust või kuidas oleks võimalik seda hankida?

13 Mõjutamise viise Otsustajate või ettevõtjate mõjutamine, kodanikeühendused, teavituskampaaniad, tarbimisvalikud, rahakorjandused, eetilised kingitused, meeleavaldused, ajalehe artiklid, teavitustöö internetis, üleskutsed, riiklik või rahvusvaheline poliitika, riikide või organisatsioonide arengukoostöö…


Alla laadida ppt "Maailma pildid - koomiksite töötuba."

Seotud esitlused


Google'i reklaam